top of page
PanPaniBroker_23_45906.jpg

KIM JESTEŚMY?

Na co dzień tworzymy team w życiu prywatnym i zawodowym. Jesteśmy agentami wpisanymi do Rejestru Pośredników Kredytowych (dział agenci), zgłoszonymi i współpracującymi z pośrednikiem powiązanym kredytu hipotecznego,  w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 23 marca 2017 roku, tj. spółką Credipass Sp. z o.o.
 

Jako Pan&Pani Broker oferujemy wsparcie w zakresie kredytów mieszkaniowych. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy. Dzięki dziesiątkom przeprocesowanych wniosków jesteśmy w stanie dobrać indywidualną strategię działania dla każdego przyszłego kredytobiorcy, jak również najtańszy kredyt mieszkaniowy. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do biura Credipass Sp. z o.o. zlokalizowanego w centrum Gdyni lub do naszego prywatnego biura zlokalizowanego w gminie Kosakowo.

Pozwalamy sobie zamieścić linki do niemal 200 opinii naszych Klientów, w zakresie jakości świadczonych przez nas usług – nie ma dla nas nic cenniejszego niż poczucie dobrze wykonanej pracy i zadowolenie Klientów. Proces pozyskiwania kredytu hipotecznego bywa trudny zarówno dla Kredytobiorców jak i dla osoby prowadzącej wnioski kredytowe. Podstawą relacji jest zaufanie. Zależy nam by na każdym etapie procesu, nasi Klienci czuli, że jesteśmy w pełni zaangażowani w proces, a nasze kompetencje, wiedza i doświadczenie pozwolą pozyskać finansowanie na możliwie najlepszych warunkach w możliwie najkrótszym czasie.

Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientami w toku procedowania wniosków kredytowych, a często i na długo po zamknięciu procesu (co nas niezmiernie cieszy i gwarantuje nieustającą satysfakcję zawodową). Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy w ferworze pakowania walizek, przeprowadzek, wbijania pierwszej łopaty w ziemię przy budowie domu, znaleźli chwilę czasu by zostawić kilka słów na temat naszej współpracy i zaangażowania w proces.

Zapraszamy do współpracy,

Katarzyna i Sebastian

 

 

 

bottom of page