top of page
PanPaniBroker_23_45887.jpg

TWÓJ BROKER I DORADCA KREDYTOWY

Nasze wieloletnie doświadczenie w zawodzie brokera i doradcy kredytowego to solidny fundament w obszarze obsługi pośrednictwa kredytowego. Stawiamy na długotrwałe relacje i wysoką jakość świadczonych usług. Siedziba Pan & Pani Broker mieści się w dwóch lokalizacjach. Zapraszamy na spotkanie w placówce w centrum Gdyni lub w Suchym Dworze (gmina Kosakowo).

 

 

 

 

Priorytetem naszej pracy zawodowej jest dobór optymalnego rozwiązania, najkorzystniejszego z uwagi na indywidualną sytuację i potrzeby konkretnego Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że decyzje finansowe, a zwłaszcza te związane z kredytem hipotecznym, wymagają indywidualnego podejścia do każdego przypadku. Tworzymy zespół brokerów i doradców finansowych, którzy nie tylko posiadają merytoryczną wiedzę w zakresie funkcjonowania rynku kredytów hipotecznych, ale także spore doświadczenie w pracy z Klientem w warunkach pod presją. Wspieramy w procesie negocjacji z zewnętrznymi podmiotami.

DEDYKOWANA OBSŁUGA DORADCY FINANSOWEGO

TWÓJ EKSPERT KREDYTOWY - PEŁNA TRANSPARENTNOŚĆ

Jako eksperci kredytowi stawiamy na pełną transparentność procesu. Wszelkie niuanse i szczegóły starannie wyjaśniamy, umożliwiając Klientowi podejmowanie świadomych decyzji. Porównujemy liczne oferty bankowe, szukając najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI I RZETELNE DORADZTWO

W pracy doradcy finansowego przykładamy niezwykłą wagę do bezpieczeństwa transakcji. Nasze doświadczenie pozwala nam antycypować ryzyka związane z procesem zakupu nieruchomości, co umożliwia minimalizację potencjalnych zagrożeń. Korzystając z wieloletniego doświadczenia wspieramy Klientów merytorycznie przy rozmowach z deweloperami, pośrednikami nieruchomości oraz podczas negocjacji warunków umów przedwstępnych. Kredyt hipoteczny czy stricte kredyt mieszkaniowy wymaga dopracowanej strategii już na początkowym etapie rozmów z zaangażowanymi podmiotami, dlatego rzetelne, profesjonalne i zaangażowane zarządzanie sprawą jest kluczowym elementem procesu ubiegania się o finansowanie.

EKSPERT KREDYTOWY - KLUCZ DO OPTYMALNYCH ROZWIĄZAŃ

Rola eksperta kredytowego nie kończy się na dostarczaniu gotowych rozwiązań. To indywidualne podejście do każdego Klienta, opracowywanie optymalnych strategii, elastyczne reagowanie na pojawiające się zagrożenia i wykorzystywanie pojawiających się możliwości na każdym etapie procesu kredytowego. Nasze usługi obejmują nie tylko edukację finansową, kompleksowe zarządzanie sprawą, ale również aktywny udział w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji.

KONTAKT

W celu umówienia terminu spotkania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Katarzyna Murglin

+48 884 884 623

E-mail:

kontakt@panipanibroker.com.pl

Adresy biur

Biuro Gdynia:

ul. Świętojańska 43/43

81-391 Gdynia

Biuro Suchy Dwór (gmina Kosakowo):

ul. Żurawia 19/1

81-198 Suchy Dwór

 

  • Facebook
  • Szary Instagram Ikona
  • Szary LinkedIn Icon

Sebastian Murglin         

+48 792 602 777

Facebook:

https://www.facebook.com/panpanibroker

Formularz zgłoszeniowy:

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

bottom of page